11762.
Beendet 419. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül: Kohász. Fém, kopott, márvány talapzaton. M: 28cm