Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 49

[Magyar Elek]: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp.,1933., Athenaeum, 510+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
17089.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rákóczi János : Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964., Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17090.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jäger, H.: A növények magról való tenyésztése. Kézikönyv kertkedvelők, kertészek és magkereskedők számára. Fordították és a hazai viszonyokra alkalmazták: Hérics Márton és Mauthner Ödön. Bp., 1889, Deutsch M.-féle Műintézet Czettel és Deutsch, [8] + 460 + [2] p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült, ázott, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány a kötéstől részben elvált lappal.
17091.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Móra Ferencné szakácskönyve. Bp., 1947, Révai, 309 p. Negyedik kiadás. Viseltes kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel, a fűzéstől részben elvált lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rätsch, Christian: A szerelem füveskertje. Az afrodiziákumok a mítoszokban, a történelemben és napjainkban. Bp., 1994, Terra. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db:  Növényorvoslás a kertben. Szerk.: Seprős Imre. Bp., 1991., Agricola.;  Olajnövények termesztése. Szerk.: Antal József. Bp., 1978., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.;  Ernst Meyer-Camberg: Természetgyógyászati kislexikon. hn., én., Tulipán.;  Egyedi Péter: A vegetárius főzés örömei. 200 felséges recept az indiai vaisnava hagyományok alapján. Bp., én., International House. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Berghaus Kochbuch/Cookbook/Livre de cuisine/Libro de cocina. Német, angol, francia és spanyol nyelven. hn., én., Berghaus. Kiadói kartonált papírkötés.
17095.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Prohaszka Ferenc: Szőlő és bor. Tizenegyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1986., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17096.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

3 db horgászati ismeretterjesztő könyv: A ponty horgászata; Horgászni szeretnék!; Horgászbottal négy földrészen át. Papírkötésben, jó állapotban.
17097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1983.,Minerva. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17098.

Rufpreis:
800 HUF

Lieberman Klára - Fontányi Rita: Sikerkonyhák, sikerreceptek. Bp., 1991. Publex. Kiadói kartonált papírkötés.
17099.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
17100.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF