Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2650917
17101
419
Books: Gastronomy and Gardening
Most mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Összeáll.: Déry József. A "Drogista Közlöny" kiadása. Bp., én., Elek-ny., 62 p. Kiadói, viseltes papírkötésben 2650922
17102
419
Jeszenszky Árpád: Déligyümölcsfélék termesztése hazánkban, Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó, kiadói papírkötésben 2650923
17103
419
A gyümölcsök házi feldolgozása. A M. kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1939. Kiadói, kissé sérült papírkötésben 16p. 2650449
17104
419
1942 Oberding József György: A szövetkezeti mozgalom és az egykéz. Különlenyomat a "Közgazdasági Szemle" 1942 december havi számából. Bp., 1942., Athenaeum, 11+1 p. Kiadói papírkötés
2645360
17105
419
Gertrud Franck: Öngyógyító kiskert. Kertünk, Házunk, Otthonunk. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. 2649146
17106
419
Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
2618197
17107
419
Lisbeth Ankenbrand: Die Rochkostküche. Stuttgart,1928.,Süddeutsches Verlagshaus. Német nyelven. Kiadói papírkötés. 2593065
17108
419
2619398
17109
419
900
2603326
17110
419
Lucas, Dr. Ed.: Christ's Gartenbuch für Bürger und Landmann. Stuttgart, 1887, Verlag von Eugen Ulmer. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban. 2617210
17111
419
Szakál László: Terítéken a paprika. Régi ételek anekdotákkal fűszerezve. Bp., 2000. Tax és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
2649789
17112
419
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Hasznos háztartási tanácsok gyűjteménye. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kopott borítóval, két kijáró lappal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF