17092.
Beendet 419. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
Móra Ferencné szakácskönyve. Bp., 1947, Révai, 309 p. Negyedik kiadás. Viseltes kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült, foltos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel, a fűzéstől részben elvált lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.