Gläser Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2638011
11590
418
3800
Glass-objects
6db talpas pohár, fém, üveg, hibátlan, m: 10 cm 2638010
11591
418
Glass-objects
Design váza, üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m: 18 cm
2638309
11592
418
Glass-objects
Art Deco üveg váza, kék alapon kézzel festett, hibátlan, m: 25,5 cm 2637779
11593
418
3800
Glass-objects
Ajka kristály gyertyatartó eredeti dobozában, hibátlan 19 cm
2637781
11594
418
3800
Glass-objects
2632469
11595
418
Glass-objects
Neruda Nándor Bp., Eau de Narcisse Bleu No. 1534, régi, díszes parfümös üveg, etikettel jelzett, 10,5x9 cm 2640916
11596
418
3200
Glass-objects
Üveg és fém whisky és gin szervírozó készlet 17x24 cm 2640883
11597
418
3800
Glass-objects
Ecetes, olajos üvegcse, csiszolt üvegdugóval, áttört, jelzett fém foglalattal. m:25 cm
2576680
11598
418
Glass-objects
Lipper Schütze katonát formázó német borókapálinkás palack. Formába öntött üveg, festett, kopásokkal, m: 24 cm
2571228
11599
418
Glass-objects
Millefiori üveg kínáló, kopott, h:33cm, m:11cm 2571218
11600
418
Glass-objects
Bohémia mini viragtartó, üveg, egyik jelzett etikettel, kopott, m:5 d:8cm 2571283
11601
418
Glass-objects
Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 7,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF