Gläser

Zahl der Lose: 137

6db talpas pohár, fém, üveg, hibátlan, m: 10 cm
11590.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Design váza, üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11591.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art Deco üveg váza, kék alapon kézzel festett, hibátlan, m: 25,5 cm
11592.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ajka kristály gyertyatartó eredeti dobozában, hibátlan 19 cm
11593.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11594.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Neruda Nándor Bp., Eau de Narcisse Bleu No. 1534, régi, díszes parfümös üveg, etikettel jelzett, 10,5x9 cm
11595.

Rufpreis:
3 000 HUF

Üveg és fém whisky és gin szervírozó készlet 17x24 cm
11596.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ecetes, olajos üvegcse, csiszolt üvegdugóval, áttört, jelzett fém foglalattal. m:25 cm
11597.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Lipper Schütze katonát formázó német borókapálinkás palack. Formába öntött üveg, festett, kopásokkal, m: 24 cm
11598.

Rufpreis:
1 800 HUF

Millefiori üveg kínáló, kopott, h:33cm, m:11cm
11599.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bohémia mini viragtartó, üveg, egyik jelzett etikettel, kopott, m:5 d:8cm
11600.

Rufpreis:
1 800 HUF

Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 7,5cm
11601.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF