Gläser Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2597990
11542
418
Glass-objects
2597991
11543
418
Glass-objects
2513955
11544
418
Glass-objects
2437527
11545
418
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2437503
11546
418
4600
Glass-objects
Biede likőrös palack, hámozott üveg, kis kopással, apró csorbákkal, m: 22 cm 2454842
11547
418
5500
Glass-objects
2590886
11548
418
Glass-objects
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm
2580907
11549
418
Glass-objects
Szecessziós festésű likőrös üveg. Kézzel festett, kevés kopással, üveg dugóval. 24 cm + mellé 6 db üveg likőrös pohár
2598262
11550
418
Glass-objects
Kosta Boda skandináv mini üvegváza, kézzel festett, jelzett, m: 6 cm 2603328
11551
418
Glass-objects
2 db hialit üveg tál, pici csorbával, d: 24-30cm
2589851
11552
418
Glass-objects
6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm
2549528
11553
418
Glass-objects
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF