Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642462
31083
418
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1990-2000. "A Magyar Köztársaság elnökétől - Budapest - Parlament" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 2632946
31084
418
Numismatik
2000. "A keresztény Magyarország megteremtői - István - Gizella - 1000 - Államalapítás évfordulójára - Szt. István Nagyboldogasszony oltalmába helyezi Magyarországot - Mária országa" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem T:PP fo., ujjlenyomat 2632937
31085
418
Numismatik
2000. "Szent István király - Buda 2000 / Szent Gellért hegye - Sziklatemplom" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2632925
31086
418
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" bronz naptárérem (42,5mm) T:1- Adamo BP50
2633541
31087
418
Numismatik
2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:1- (eredetileg PP) patina
2634251
31088
418
8500
Numismatik
2005. "FIA - Conference week Budapest 14-17 June 2005 - Magyar Autóklub / Lánchíd" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (42,5mm/0.999/31g) T:PP 2508142
31089
418
Numismatik
2005. "Könyves Kálmán Gimnázium 1905-2005 / Mindenünket a művelt, gazdag és szabad hazáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
2548882
31090
418
Numismatik
2006. "SINESCO Energiaszolgáltató Kft." kétoldalas fém emlékérem T:1 (eredetileg PP)
2621841
31091
418
Numismatik
2006. "A haza minden előtt / Forradalom és szabadságharc - 1956-2006" kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (59mm) T:1- 2508129
31092
418
Numismatik
2013. "Budapest 2013" egyoldalas, öntött Br emlékérem (61mm) T:2 karc
1887705
31093
418
Numismatik
2014. "Mabéosz (Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége) / FMH Filprok Budapest" kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:2 kis karc 2502379
31094
418
Numismatik
2016. "Emlékül a Pénzintézeti Központ alapításának 100. évfordulója alkalmából - 2016" Br emlékérem eredeti dísztokban (80mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF