Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

~1990-2000. "A Magyar Köztársaság elnökétől - Budapest - Parlament" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31083.

Rufpreis:
2 400 HUF

2000. "A keresztény Magyarország megteremtői - István - Gizella - 1000 - Államalapítás évfordulójára - Szt. István Nagyboldogasszony oltalmába helyezi Magyarországot - Mária országa" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem T:PP fo., ujjlenyomat
31084.

Rufpreis:
1 400 HUF

2000. "Szent István király - Buda 2000 / Szent Gellért hegye - Sziklatemplom" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31085.

Rufpreis:
1 400 HUF

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" bronz naptárérem (42,5mm) T:1- Adamo BP50
31086.

Rufpreis:
1 400 HUF

2003. "Vegyépszer - Szent László-híd Szekszárd" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:1- (eredetileg PP) patina
31087.

Rufpreis:
1 000 HUF

2005. "FIA - Conference week Budapest 14-17 June 2005 - Magyar Autóklub / Lánchíd" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (42,5mm/0.999/31g) T:PP
31088.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

2005. "Könyves Kálmán Gimnázium 1905-2005 / Mindenünket a művelt, gazdag és szabad hazáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
31089.

Rufpreis:
1 000 HUF

2006. "SINESCO Energiaszolgáltató Kft." kétoldalas fém emlékérem T:1 (eredetileg PP)
31090.

Rufpreis:
800 HUF

2006. "A haza minden előtt / Forradalom és szabadságharc - 1956-2006" kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (59mm) T:1-
31091.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2013. "Budapest 2013" egyoldalas, öntött Br emlékérem (61mm) T:2 karc
31092.

Rufpreis:
800 HUF

2014. "Mabéosz (Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége) / FMH Filprok Budapest" kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:2 kis karc
31093.

Rufpreis:
1 000 HUF

2016. "Emlékül a Pénzintézeti Központ alapításának 100. évfordulója alkalmából - 2016" Br emlékérem eredeti dísztokban (80mm) T:1-
31094.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF