Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633244
31071
418
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamnetáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" bronz plakett eredeti tokban (90mm) T:1- Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Inter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" bronze commemorative medallion in original case (90mm) C:AU
2491518
31072
418
Numismatik
1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamnetáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" Br plakett (90mm) T:1- Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - INter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" Br plaque (90mm) C:AU
2633240
31073
418
Numismatik
1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamnetáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" bronz emlékérem (50mm) T:1- Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Inter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
2596343
31074
418
Numismatik
1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - Interparlamnetáris Unió - 1989. 81. Konferencia - Budapest" Br plakett eredeti tokban (90mm) T:1- kis patina Hungary 1989. "Frédéric Passy - William Randall Cremer / 1889 - INter-Parlamentary Union - 1989 81st Conference - Budapest" Br commemorative medallion in original case (90mm) C:AU small patina
2633395
31075
418
Numismatik
1992. "Budapest Bank Rt. - Sportnapok" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon gravírozva (69mm) T:1- 2632933
31076
418
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) T:1- 2634661
31077
418
Numismatik
1995. "Budapesti Értéktőzsde megalakulásának 5. évfordulója" Ag emlékérem (31,21g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
2642113
31078
418
Numismatik
1996. "CSVMF Kaffka Margit Kollégium 1971-1996" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (75mm) T:1- kis patina 2632947
31079
418
Numismatik
1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Cu emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:1,1- (eredetileg PP) 2632938
31080
418
Numismatik
1998. "Sissy 1898-1998 / 1898.IX.10. Genf" Br emlékérem Sissy meggyilkolásának évfordulójára, dísztokban. Szign.: L.S. (42,5mm) T:1- 2641335
31081
418
Numismatik
1998. "Kandó Főiskola Centenáriuma" egyoldalas Br érem dísztokban (60mm) T:1- a hátoldalon kis repedés, sérült tok
2633287
31082
418
Numismatik
1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF