Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635141
30987
418
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2632923
30988
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1992. "A hét vezér sorozat - Álmos vezér" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2632917
30989
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1992. "A hét vezér sorozat - Töhötöm vezér" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo NH13 2632924
30990
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1994. "MÉE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye / Ond Vezér" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2633735
30991
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist / Ópusztaszer" Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) + DN "Nyír Tourist / Nyírbátor" Br emlékérem (40mm) T:1- 2642481
30992
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) "MISKOLCZ SIGILLUM CIVITATIS" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2545670
30993
418
Numismatik
Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" egyoldalas bronz plakett (131x100mm) T:1- Hungary ND "Péter Vajda cultural award" one-sided bronze plaque. Sign.: Imre Varga (131x100mm) C:AU 2572588
30994
418
Numismatik
Varga Miklós (1928-) 1982. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr 1978-82 / 1770" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (97mm) + 1982. "LKM 1978-1982" műgyantás jelvény (16x13mm) T:2 patina
2549806
30995
418
Numismatik
Vass Csaba (1950-) 1986. "Liszt 1886-1986 Kalocsa" egyoldalas, öntött bronz plakett (98-99mm) T:1- 2635421
30996
418
Numismatik
Vass Csaba (1950-) 1987. "10 éves a Solti Rádióadó 1977-1987" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:1-,2 kis ph. 2635130
30997
418
Numismatik
Várhelyi György (1942-) 1988. "A. Sz. Makarenko születésének 100. évfordulójára / ...nemcsak alkotó embert, öntudatos állampolgárt (...)" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (107mm) T:1-
2635585
30998
418
Numismatik
Váró Márton (1943-) ~1986-1996 "Balogh Edgár" kétoldalas bronz plakett (90mm) T:1- kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF