Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30987.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1992. "A hét vezér sorozat - Álmos vezér" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30988.

Rufpreis:
1 400 HUF
18

Tóth Sándor (1933-) 1992. "A hét vezér sorozat - Töhötöm vezér" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo NH13
30989.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

Tóth Sándor (1933-) 1994. "MÉE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye / Ond Vezér" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30990.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist / Ópusztaszer" Br emlékérem plombált ÁPV tokban (42,5mm) + DN "Nyír Tourist / Nyírbátor" Br emlékérem (40mm) T:1-
30991.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Sándor (1933-) "MISKOLCZ SIGILLUM CIVITATIS" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30992.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" egyoldalas bronz plakett (131x100mm) T:1-  Hungary ND "Péter Vajda cultural award" one-sided bronze plaque. Sign.: Imre Varga (131x100mm) C:AU
30993.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Varga Miklós (1928-) 1982. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr 1978-82 / 1770" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (97mm) + 1982. "LKM 1978-1982" műgyantás jelvény (16x13mm) T:2 patina
30994.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vass Csaba (1950-) 1986. "Liszt 1886-1986 Kalocsa" egyoldalas, öntött bronz plakett (98-99mm) T:1-
30995.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass Csaba (1950-) 1987. "10 éves a Solti Rádióadó 1977-1987" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:1-,2 kis ph.
30996.

Rufpreis:
8 000 HUF

Várhelyi György (1942-) 1988. "A. Sz. Makarenko születésének 100. évfordulójára / ...nemcsak alkotó embert, öntudatos állampolgárt (...)" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (107mm) T:1-
30997.

Rufpreis:
10 000 HUF

Váró Márton (1943-) ~1986-1996 "Balogh Edgár" kétoldalas bronz plakett (90mm) T:1- kis patina
30998.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF