Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635434
30891
418
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2635140
30892
418
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2632354
30893
418
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2633802
30894
418
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott emlékérem, eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP 2642521
30895
418
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) 1991. "II. János Pál pápa / Patrona Hungariae" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (4,51g/0,800/22mm) T:PP,1 Adamo BP36
2633545
30896
418
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 2001. "Boldog Új Évet 2001" Európa elrablását ábrázoló ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:PP 2641623
30897
418
Numismatik
Fritz Mihály (1947- ) DN "Vaszy Viktor / Szegedi Nemzeti Színház - Pro Theatre" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-
2571860
30898
418
30000
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László, Szent István, Szent Imre" 3db-os jelzett Ag emlékérem szett dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (3x32,4g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP) 2637025
30899
418
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem, plombált ÁPV tokban (~35g/0.640/42,5mm) T:1 2638127
30900
418
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1985. "10 éves a MÉE Mosonmagyaróvári Csoportja / Szigetközi Napok" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo NM1 2336384
30901
418
Numismatik
2585721
30902
418
30000
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE" plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF