Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30891.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30892.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged" Mátyás király halálának 500. évfordulója, Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30893.

Rufpreis:
1 400 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott emlékérem, eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:PP
30894.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fritz Mihály (1947- ) 1991. "II. János Pál pápa / Patrona Hungariae" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (4,51g/0,800/22mm) T:PP,1 Adamo BP36
30895.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 2001. "Boldog Új Évet 2001" Európa elrablását ábrázoló ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:PP
30896.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Fritz Mihály (1947- ) DN "Vaszy Viktor / Szegedi Nemzeti Színház - Pro Theatre" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:1-
30897.

Rufpreis:
12 000 HUF

30898.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem, plombált ÁPV tokban (~35g/0.640/42,5mm) T:1
30899.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1985. "10 éves a MÉE Mosonmagyaróvári Csoportja / Szigetközi Napok" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo NM1
30900.

Rufpreis:
1 200 HUF

30901.

Rufpreis:
3 000 HUF

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE" plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina
30902.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF