Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2599668
11767
418
Sculptures, statuettes, plaques
Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlék relief, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16x7,5 cm 2599670
11768
418
Jelzés nélkül: Fiatal fiú relief. Ón, jelzés nélkül, 10x6,5cm
2598443
11769
418
Art deco táncos figura, fém, a lába sérült, m: 19 cm 2601022
11770
418
Mária kisdeddel, bronz plakett, falra akasztható, hátoldalán beazonosítandó jelzéssel, kopásnyomokkal, 19x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF