Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 52

Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm
11743.

Rufpreis:
3 000 HUF

AS jelzéssel: Mózes műgyanta őrlemény szobor, márvány talapzaton, m: 26 cm
11744.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dél amerikai indián lány faragott kő jelzés nélkül 10 cm
11745.

Rufpreis:
3 000 HUF

Keleti fafaragás 30cm
11746.

Keleti fafaragás 30cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Lucchesi Faro: Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791), epoxi gyanta, kopott, m:23cm
11747.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
11748.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 90x61 cm
11749.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
11750.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jelzés nélkül: Egzotikus férfi fej. Kerámia, fa talapzaton, kopott. M:24cm
11751.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm
11752.

Rufpreis:
4 000 HUF

Afrikai harcos figura, faragott fa, m:27cm
11753.

Rufpreis:
6 000 HUF

Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm
11754.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF