Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2566167
11743
418
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm
2598230
11744
418
AS jelzéssel: Mózes műgyanta őrlemény szobor, márvány talapzaton, m: 26 cm 2598312
11745
418
Dél amerikai indián lány faragott kő jelzés nélkül 10 cm 2617416
11746
418
2584204
11747
418
Lucchesi Faro: Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791), epoxi gyanta, kopott, m:23cm
2618270
11748
418
2200
Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
2618250
11749
418
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 90x61 cm 2618263
11750
418
2200
Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm
2599625
11751
418
4400
Jelzés nélkül: Egzotikus férfi fej. Kerámia, fa talapzaton, kopott. M:24cm 2618238
11752
418
Zajácz Tamás (1952-): Napraforgók. Bőr falikép, festett, jelzett a hátoldalán, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal, 70x50 cm
2602141
11753
418
Afrikai harcos figura, faragott fa, m:27cm
2602140
11754
418
Afrikai faragott fa fali maszk, h: 37cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF