Historische Dokumenten, Handschriften Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2636183
12840
418
Historical documents, manuscripts
Jelzés nélkül: Gyureösi (Gyűreösy, Győrőssy) Csepreghy nemesi család címere. Tempera, papír. Sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30×21 cm 2640318
12841
418
15000
Pápa város ostroma. 1597-es metszet alapján XIX. században festett akvarell. Vászonra kasírozva, szakadásokkal 60x48 cm
2642388
12842
418
Kiss Sándor, a kőszegi Hörmann-forrás melletti Napsugár üdülőház tulajdonosának papírrégiség hagyatéka, benne személyes ill. az üdülővel kapcsolatos fényképek, iratok, képeslapok, stb. 2640482
12843
418
Gulyás Károly (1873-1948) író, könyvtáros a Teleki Téka őre gépelt kézirata: Egy elfelejtett reformerünk gróf Teleki Sámuel. 14 oldalon autográf bejegyzésekkel, aláírásokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF