https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 52

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1901-1902 Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának 5 db első és második osztályos gyakorló füzete, mind beírt, helyenként kissé foltos és sérült
1
12804.

cca 1901-1902 Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának 5 db első és második osztályos gyakorló füzete, mind beírt, helyenként kissé foltos és sérült

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1907.VI.29 Jászai Mari (1850-1926) színésznő autográf levele Gerő Ödön (1863-1939) művészeti újságíró, szerkesztőnek. A soraiban egy levelet említ, melyre Gerő válaszát várja. Egy beírt oldalon
1
12805.

1907.VI.29 Jászai Mari (1850-1926) színésznő autográf levele Gerő Ödön (1863-1939) művészeti újságíró, szerkesztőnek. A soraiban egy levelet említ, melyre Gerő válaszát várja. Egy beírt oldalon

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1908 Német nyelvű kézzel írt beszámoló Mariazell-i utazásról
1
12806.

1908 Német nyelvű kézzel írt beszámoló Mariazell-i utazásról

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1909 Rákosi Jenő (1842-1929) író, újságíró, színházigazgató, főrendiházi tag francia nyelvű, kézzel írt, saját kézzel aláírt levele a Budapesti Hírlap főszerkesztőjeként, melyben segítséget kér Szakács Andor újságíró párizsi munkájához, eredeti borítékjában
1
12807.

1909 Rákosi Jenő (1842-1929) író, újságíró, színházigazgató, főrendiházi tag francia nyelvű, kézzel írt, saját kézzel aláírt levele a Budapesti Hírlap főszerkesztőjeként, melyben segítséget kér Szakács Andor újságíró párizsi munkájához, eredeti borítékjában

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1914-1940 Herczog László Vác első magyar regattacsónak építő üzleti feljegyzései nagyméretű Posner üzleti könyvben. Egészvászon kötésben, hiányos, 42x27 cm
1
12808.

1914-1940 Herczog László Vác első magyar regattacsónak építő üzleti feljegyzései nagyméretű Posner üzleti könyvben. Egészvászon kötésben, hiányos, 42x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1915 Magyary Zoltán (1888-1945) egyetemi tanár, a közigazgatás tudományának nemzetközi hírű művelőjének autográf levele Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművésznek, személyes hangvétellel, melyben értesíti a front szolgálat miatti közbenjárásáról
1
12809.

1915 Magyary Zoltán (1888-1945) egyetemi tanár, a közigazgatás tudományának nemzetközi hírű művelőjének autográf levele Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművésznek, személyes hangvétellel, melyben értesíti a front szolgálat miatti közbenjárásáról

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
10
 
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal
1
12810.

cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1919 Bp., kézzel írt versesfüzet
1
12811.

1919 Bp., kézzel írt versesfüzet

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920-1950 Cirkusz és varieté történeti gyűjtemény. Cirkuszi és varieté művészek bemutatkozása, szerződéseik, aláírásaik, kézirataik, előadások fotói, szépen előadónkként lefüzve mappában. Több mint 50 művész és együttes anyaga, sok fotóval /  Large circus and show history collection. Intuduction, contracts, manuscripst and photos of more than 50 artist and ensembles. Collection of a known artist agent. Many photos of acts.
1
12812.

cca 1920-1950 Cirkusz és varieté történeti gyűjtemény. Cirkuszi és varieté művészek bemutatkozása, szerződéseik, aláírásaik, kézirataik, előadások fotói, szépen előadónkként lefüzve mappában. Több mint 50 művész és együttes anyaga, sok fotóval / Large circus and show history collection. Intuduction, contracts, manuscripst and photos of more than 50 artist and ensembles. Collection of a known artist agent. Many photos of acts.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1921 Bosznay István (1868-1944) festőművész, képzőművészeti főiskolai tanár "Művészet és műélvezet" c. előadásának kézirata, 9 beírt oldal, autográf aláírásával, autográf felirat szerint a Keresztény Liga (feltehetően az Egyesült Keresztény Nemzeti Liga) képkiállításán elhangzott, első és utolsó lap kissé sérült.
1
12813.

1921 Bosznay István (1868-1944) festőművész, képzőművészeti főiskolai tanár "Művészet és műélvezet" c. előadásának kézirata, 9 beírt oldal, autográf aláírásával, autográf felirat szerint a Keresztény Liga (feltehetően az Egyesült Keresztény Nemzeti Liga) képkiállításán elhangzott, első és utolsó lap kissé sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.
1
12814.

1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1924 Halasy Gyula (1891-1970) olimpiai bajnok magyar sportlövő (agyaggalamb lövő) tiszteletére tartott díszvacsora menükártyája, valamint a Kaposvári Turul SE. üdvözlő levele olimpiai címe alkalmából, valamint későbbi származási igazolványa
1
12815.

1924 Halasy Gyula (1891-1970) olimpiai bajnok magyar sportlövő (agyaggalamb lövő) tiszteletére tartott díszvacsora menükártyája, valamint a Kaposvári Turul SE. üdvözlő levele olimpiai címe alkalmából, valamint későbbi származási igazolványa

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
12
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse