Antik Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2622650
11667
418
11000
Antique
Nyolcszögű falitükör dekoratív fakeretben, apró kopásnyomokkal, 57×57 cm. 2640851
11668
418
Antique
Argentor szecessziós tintatartó, kopásnyomokkal, oldalán a perem elvált, jelzett, 18,5×14,5 cm
2567500
11669
418
Antique
Keleti lakkozott teáskészlet tálcán. apró csorba, 48x27,5cm
2639305
11670
418
Antique
3 db Gyertyatartó, bronz, szecessziós falikar, kis kopásnyomokkal, h.: 12 cm. m.: 9-12 cm.
2639304
11671
418
Antique
Gyertyatartó, bronz, szecessziós falikar, kis kopásnyomokkal, h.: 21 cm. m.: 15 cm. 2637756
11672
418
Antique
Szecessziós Postkarten fotóalbum, üres, sérült, 9,5x14cm 2637691
11673
418
Antique
Kínai ékszertartó mini szekrény, fa-jáde, hiányos, réz szerelékekkel,14x10,5 cm, m:18 cm 2631354
11676
418
220000
Antique
Adrien Etienne Gaudez (1845-1902) : L'etoile du matin (Hajnali csillag). Öntött patinázott bronz. Kezében lámpát tart, ragasztószalaggal erősítve. Az elektromos rész felújítást igényel. Korának megfelelő szép állapotban. Jelzett. M: 92 cm
2633222
11677
418
Antique
2446008
11678
418
Antique
2633205
11679
418
38000
Antique
Japán fametszet, Triptichon - Utagawa Kunisada (1786-1865) - Színészek: Suketakaya Takasuke III, Iwai Kumesaburô III és Arashi Kichisaburô III- Japán - 1853. Sérült, jelzett, 74x36,5 cm 2633156
11680
418
Antique
19. századi 6 mm-es Flobert pisztoly, BB sapka (Bulleted Breech Cap), Feltalálta Louis-Nicolas Flobert 1845-ben, amelyet beltéri céllövészethez terveztek. kopott. h: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF