Antik

Zahl der Lose: 62

Nyolcszögű falitükör dekoratív fakeretben, apró kopásnyomokkal, 57×57 cm.
11667.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Argentor szecessziós tintatartó, kopásnyomokkal, oldalán a perem elvált, jelzett, 18,5×14,5 cm
11668.

Rufpreis:
12 000 HUF

Keleti lakkozott teáskészlet tálcán. apró csorba, 48x27,5cm
11669.

Rufpreis:
8 000 HUF

3 db Gyertyatartó, bronz, szecessziós falikar, kis kopásnyomokkal, h.: 12 cm. m.: 9-12 cm.
11670.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gyertyatartó, bronz, szecessziós falikar, kis kopásnyomokkal, h.: 21 cm. m.: 15 cm.
11671.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Szecessziós Postkarten fotóalbum, üres, sérült, 9,5x14cm
11672.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai ékszertartó mini szekrény, fa-jáde, hiányos, réz szerelékekkel,14x10,5 cm, m:18 cm
11673.

Rufpreis:
8 000 HUF

Adrien Etienne Gaudez (1845-1902) : L'etoile du matin (Hajnali csillag). Öntött patinázott bronz. Kezében lámpát tart, ragasztószalaggal erősítve. Az elektromos rész felújítást igényel. Korának megfelelő szép állapotban. Jelzett. M: 92 cm
11676.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

11677.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11678.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Japán fametszet, Triptichon - Utagawa Kunisada (1786-1865) - Színészek: Suketakaya Takasuke III, Iwai Kumesaburô III és Arashi Kichisaburô III- Japán - 1853. Sérült, jelzett, 74x36,5 cm
11679.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

19. századi 6 mm-es Flobert pisztoly, BB sapka (Bulleted Breech Cap), Feltalálta Louis-Nicolas Flobert 1845-ben, amelyet beltéri céllövészethez terveztek. kopott. h: 20 cm
11680.

Rufpreis:
6 000 HUF
42

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF