Japán fametszet, Triptichon - Utagawa Kunisada (1786-1865) - Színészek: Suketakaya Takasuke III, Iwai Kumesaburô III és Arashi Kichisaburô III- Japán - 1853. Sérült, jelzett, 74x36,5 cm