Antik Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2630919
11693
418
40000
Antique
Monumentális bóléstál, ezüstözött alpakka, dúsan csiszolt ólomkristály, kopott, m: 43 cm,
2630934
11694
418
Antique
Két személyes kávéfőző készlet, ezüstözött, jelzett, kopásnyomokkal. 2630949
11695
418
40000
Antique
Jelzés nélkül: "A hazáért mindhalálig! Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808" és "1932 legszebb sporteredményért". Relief, fém, kopott korabeli fakeretben. 24x15 cm
2641164
11696
418
Antique
2 db régi bronz gyertyatartó, egyik sétáló, m: 11 és 20 cm
2636188
11697
418
14000
Antique
Litkei József (1922-1988): Férfi és nő. Bőrkép, jelzett, szövetre applikálva, 60x19 és 60×18,5 cm 2632756
11698
418
Antique
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, keret nélkül, 38,5×25,5 cm 2641037
11699
418
Antique
Ezüstözött virágmintás teáskanna, cizellált díszítéssel, kis deformációval, jelzett, m: 26 cm 911310
11700
418
Antique
2599169
11701
418
Antique
Kalimáris / tintatartó, márvány és üveg, porcelán betéttel, 22x12x10cm
2599170
11702
418
Antique
Kalimáris / tintatartó, márvány és fa, üveg betéttel, 19x10x9cm
2616803
11703
418
Antique
Selyemkép, hátoldalán felirattaé vagy jelzéssel (? Kaló Éva) valamint Idea Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével. 27×27 cm, fakeretben
2600419
11704
418
Antique
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, kopásokkal m: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF