Antik

Zahl der Lose: 62

Monumentális bóléstál, ezüstözött alpakka, dúsan csiszolt ólomkristály, kopott, m: 43 cm,
11693.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Két személyes kávéfőző készlet, ezüstözött, jelzett, kopásnyomokkal.
11694.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: "A hazáért mindhalálig! Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808" és "1932 legszebb sporteredményért". Relief, fém, kopott korabeli fakeretben. 24x15 cm
11695.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

2 db régi bronz gyertyatartó, egyik sétáló, m: 11 és 20 cm
11696.

Rufpreis:
10 000 HUF

Litkei József (1922-1988): Férfi és nő. Bőrkép, jelzett, szövetre applikálva, 60x19 és 60×18,5 cm
11697.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, keret nélkül, 38,5×25,5 cm
11698.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött virágmintás teáskanna, cizellált díszítéssel, kis deformációval, jelzett, m: 26 cm
11699.

Rufpreis:
8 000 HUF

11700.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kalimáris / tintatartó, márvány és üveg, porcelán betéttel, 22x12x10cm
11701.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kalimáris / tintatartó, márvány és fa, üveg betéttel, 19x10x9cm
11702.

Rufpreis:
6 000 HUF

Selyemkép, hátoldalán felirattaé vagy jelzéssel (? Kaló Éva) valamint Idea Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével. 27×27 cm, fakeretben
11703.

Rufpreis:
1 600 HUF

Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, kopásokkal m: 20,5 cm
11704.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF