cca 1840-49 gróf Teleki László (1811-1861) portréja. Litográfia , papír. Nyomt. Stoufs. Plank Antalnál Marihilf nagy Templom Utza Bécsben 184(?). Lapszéli kisebb sérülésekkel. Apró foltokkal.. 42,5x28,5 cm