Tétel

Katalognummer:

10861.
Beendet 418. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

3 000 HUF

30

Beschreibung:

Somssich Miklós (1784-1870) reformkori politikus, Somogy vármegye alispánja, 1840. Litográfia, papír. Kőre metsz.: Herr F., nyomt. Omcken 1840, Gerold művészeti kőnyomtató intézete. Somssich Miklós nyomtatott aláírásával. Lapszéli apró foltokkal. 35,5x26 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb