10625.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel: La cappella Portinari, Milano. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 50×35 cm