10626.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Olvashatatlan (Varga?) jelzéssel: Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (35/100), üvegezett fakeretben, 43×26 cm