Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2639035
15565
418
Books: Sports, Chess, Alpinism
Turistaság és Alpinizmus folyóirat felső-magyarországi (Felvidék) dupla szám. Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban, 64p.
2640355
15566
418
Homonnay Géza: A magyar bridzs krónikája. Bp.,én., Melánia Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés. 2634423
15567
418
Játékoskönyv I. köt. Szerk.: Velősí Béla. Gerritsen Vilmos rajzaival. Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés. A címlapon "830. sz. Szt. Ferenc Cserkészcsapat" bélyegzéssel. 2555415
15568
418
2634409
15569
418
Gál Zoltán: Kiütéssel győzött... Papp László regényes életrajza. Életrajzregények 1. sz. Bp., 1951., Sport, 63 p. Kiadói papírkötés. Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó életrajza. 2616032
15570
418
Soós András: Gombfutball. (Asztali labdarúgás.) Bp., 1964., Sport. Kiadói papírkötés 2640065
15571
418
cca 1932-1940 Turisták Lapja 4 száma (1932. dec. XLIV. évf. 12. sz.; 1933. dec. XLV. évf. 12. sz.; 1937. jan. XLIX. 1. sz.; 1940. jan. 52. évf. 1. sz.) Szerk.: Peitler Gyula. Bp., Magyar Turista Egyesület, egy szám elvált a borítótól. 2555736
15572
418
2613318
15573
418
Ládonyi László, Volly György: Egerszegi. Bp., 1993, Trio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Egerszegi Krisztina (1974- ) többszörös olimpiai-, világ- és Európa-bajnok úszó által DEDIKÁLT példány. 2638573
15574
418
Culbertson, Ely: A kontrakt bridzs kék könyve. Magyarra átdolg. Kenedi Sándor. Bp. (1930.) Révai. 254 l. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóval, kopotrt, kissé sérült gerinccel 2638240
15575
418
Paramhansa Swami Maheshwarananda: Jóga. Bp., 1986, Sport. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, gyűrött borítóval, részben szétvált kötéssel. 2561265
15576
418
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF