Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2561275
15577
418
Books: Sports, Chess, Alpinism
Dedrle, František: Echo. Prága, 1927, Knihtiskárna Alois Lapácek. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2509559
15578
418
4200
Kamondi Imre: Labdarúgó-krónika. Nemzeti Bajnokság I. osztály. Pécsi Dózsa-PMSC 1955-1984. Pécs, 1994, EAST Bt., 384 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2509550
15579
418
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2641996
15580
418
2599782
15581
418
Lindorfer, Adolf: Die Schönsten Höhenwege der Allgäuer Alpen. München, 1980. Bruckmann. Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
2586010
15582
418
Zsolt Róbert: Labdarúgók, sportolók. Magyarország felfedezése. Bp., 1978., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító, kis szakadásokkal. + Zsolt Róbert: Sportolók, Sporterkölcs, Bp., 1983. Sport. Kiadói kartonált kötés, első lapon toll firkák. Mindkét példány dedikált!!
2442855
15583
418
4800
2523664
15584
418
2523625
15585
418
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2523618
15586
418
2346689
15587
418
4800
Bruce Jones: A Forma-1 enciklopédiája. Nigel Mansell előszavával. Bp., 2006, Ventus Libro. Kiadói kartonál papírkötés, papír védőborítóban.
2389368
15588
418
Simon Andrea: Részidők. Bp., 2007. Sanoma. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF