https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 358

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1942 Hídépítésről szóló korabeli újságok korabeli fotokópiái 3 füzetben
1
14667.

cca 1942 Hídépítésről szóló korabeli újságok korabeli fotokópiái 3 füzetben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942 Pro memoria Juhász Gyula - Juhász Gyula nagyváradi emléktáblájára adott adomány oklevele a Szigligeti társaság tagjainak aláírásával .
1
14668.

1942 Pro memoria Juhász Gyula - Juhász Gyula nagyváradi emléktáblájára adott adomány oklevele a Szigligeti társaság tagjainak aláírásával .

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1942 Képes Vasárnap 25. száma, 1942. jún. 16., a címlapon Horthy Miklós kormányzó köszöntése születésnapja alkalmából, gazdag fekete-fehér képanyaggal, hajtva
1
14669.

1942 Képes Vasárnap 25. száma, 1942. jún. 16., a címlapon Horthy Miklós kormányzó köszöntése születésnapja alkalmából, gazdag fekete-fehér képanyaggal, hajtva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1942 Bp., Láng L. Gépgyár Rt. tisztviselői sportkör műkedvelő-szakosztályának meghívója műsoros estre, kisplakát, számozott, bélyegzővel, hajtva, apró szakadással, 31x23,5 cm
1
14670.

1942 Bp., Láng L. Gépgyár Rt. tisztviselői sportkör műkedvelő-szakosztályának meghívója műsoros estre, kisplakát, számozott, bélyegzővel, hajtva, apró szakadással, 31x23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 A Magyar Építőművészet c. folyóirat teljes évfolyama (12 szám), 1943. január-december. Szerk.: vitéz Irsy László. Bp., Athenaeum-ny. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Vegyes állapotban, néhány számon kisebb sérülések, kopásnyomok.
1
14671.

1943 A Magyar Építőművészet c. folyóirat teljes évfolyama (12 szám), 1943. január-december. Szerk.: vitéz Irsy László. Bp., Athenaeum-ny. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Vegyes állapotban, néhány számon kisebb sérülések, kopásnyomok.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1943 Párizsi női divat 6 db divat rajz nyomat
1
14672.

1943 Párizsi női divat 6 db divat rajz nyomat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1943 férfi divat 5 db divat rajz nyomat
1
14673.

cca 1943 férfi divat 5 db divat rajz nyomat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1943 Postakönyv, reklámokkal, hátsó borítólap lyukasztott, 32p
1
14674.

1943 Postakönyv, reklámokkal, hátsó borítólap lyukasztott, 32p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943 Képes Friss Naptár az 1943. közönséges évre. A megnagyobbodott Magyarország vásárainak teljes jegyzékével, hasznos táblázatokkal, közérdekű tanácsokkal és sok érdekes olvasmánnyal. Szerk.: Láng János. Bp., Hazai Hirlapkiadó Rt. (Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt.) Tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
1
14675.

1943 Képes Friss Naptár az 1943. közönséges évre. A megnagyobbodott Magyarország vásárainak teljes jegyzékével, hasznos táblázatokkal, közérdekű tanácsokkal és sok érdekes olvasmánnyal. Szerk.: Láng János. Bp., Hazai Hirlapkiadó Rt. (Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt.) Tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944 Tájékoztató találmányok szabadalmazásáról, a szabadalmi bejelentésekről, a szabadalmakról, végül a szabadalmi ügyekkel kapcsolatban fizetendő díjakrőól és illetékekről. Bp., 1944., M. Kir. Szabadalmi Bíróság. Papírkötés.
1
14676.

1944 Tájékoztató találmányok szabadalmazásáról, a szabadalmi bejelentésekről, a szabadalmakról, végül a szabadalmi ügyekkel kapcsolatban fizetendő díjakrőól és illetékekről. Bp., 1944., M. Kir. Szabadalmi Bíróság. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944 Magyar Magtenyésztési Rt. 1944. évi tavaszi képes főárjegyzék, bejelölésekkel, borítóhiánnyal, az elülső és utolsó lap sérült, szakadt.
1
14677.

1944 Magyar Magtenyésztési Rt. 1944. évi tavaszi képes főárjegyzék, bejelölésekkel, borítóhiánnyal, az elülső és utolsó lap sérült, szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1944 Magyarok - Szovjetellenes propaganda röplap
1
14678.

1944 Magyarok - Szovjetellenes propaganda röplap

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse