1942 Képes Vasárnap 25. száma, 1942. jún. 16., a címlapon Horthy Miklós kormányzó köszöntése születésnapja alkalmából, gazdag fekete-fehér képanyaggal, hajtva
1943 A Magyar Építőművészet c. folyóirat teljes évfolyama (12 szám), 1943. január-december. Szerk.: vitéz Irsy László. Bp., Athenaeum-ny. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Vegyes állapotban, néhány számon kisebb sérülések, kopásnyomok.
1943 Képes Friss Naptár az 1943. közönséges évre. A megnagyobbodott Magyarország vásárainak teljes jegyzékével, hasznos táblázatokkal, közérdekű tanácsokkal és sok érdekes olvasmánnyal. Szerk.: Láng János. Bp., Hazai Hirlapkiadó Rt. (Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt.) Tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
1944 Tájékoztató találmányok szabadalmazásáról, a szabadalmi bejelentésekről, a szabadalmakról, végül a szabadalmi ügyekkel kapcsolatban fizetendő díjakrőól és illetékekről. Bp., 1944., M. Kir. Szabadalmi Bíróság. Papírkötés.