1937 A Pesti Napló képes mellékletei, teljes évfolyam, 1937. jan. 3. - dec. 25., rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval. Egybekötve, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
1938 Pesti Hírlap Naptára. Bp., Légrády. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne a kor eseményeivel, ismert személyeivel, pl.: Horthy, Mussolini, Hitler. Kissé kopott papírkötés, kissé sérült elülső borítóval.
1938 Erdélyi Emil festőművészeti és iparművészeti cikkek szaküzlete Bp., 1938. évi árjegyzék, katalógus. Rákospalota, Don Bosco-ny., 36 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
1938 A hazatért Rozsnyó, képes kalauz, kiadja a Városi Idegenforgalmi Hivatal. Kihajtható, képes prospektus, kis szakadással + Dísztávirat, "Komárom visszatért" alkalmi bélyegzésekkel, lapszéli kis szakadásokkal
1939 Italia. A gyöngyök gyöngye. Olaszországi turisztikai, utazási ismertető prospektus, számos szövegközi képpel és egészoldalas, színes képtáblával illusztrálva, 52 p. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.
1939-1942 Diárium III. (XII.) évfolyamának 3 db száma (6., 7., 8. sz.) + Diárium karácsonyi árjegyzéke a Magyar Könyvbarátok számára. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, vegyes állapotban.