Drucksachen

Zahl der Lose: 358

1937 Meghívó a Ferencvárosi Torna Club ünnepi lakomájára, restaurált
14643.

Rufpreis:
12 000 HUF

1937 III. Viktor Emánuel olasz király látogatására tartott katonai díszszemle belépőjegye
14644.

Rufpreis:
4 000 HUF

1937 A Pesti Napló képes mellékletei, teljes évfolyam, 1937. jan. 3. - dec. 25., rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval. Egybekötve, aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
14645.

Rufpreis:
6 000 HUF

1937 EKA elektrokardiograf készülék ismertető füzete, Engel Károly Elektromos Készülékek Gyára Bp., Globus-ny., 16 p., fekete-fehér képekkel illusztrált, tűzött papírkötés
14646.

Rufpreis:
2 000 HUF

1937 Theater der Welt német zenei újság I. évfolyam 10/11 száma képekkel, szórólapokkal
14647.

Rufpreis:
1 400 HUF

14648.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 Erdélyi Emil festőművészeti és iparművészeti cikkek szaküzlete Bp., 1938. évi árjegyzék, katalógus. Rákospalota, Don Bosco-ny., 36 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
14649.

Rufpreis:
1 000 HUF

14650.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 A hazatért Rozsnyó, képes kalauz, kiadja a Városi Idegenforgalmi Hivatal. Kihajtható, képes prospektus, kis szakadással + Dísztávirat, "Komárom visszatért" alkalmi bélyegzésekkel, lapszéli kis szakadásokkal
14651.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 Italia. A gyöngyök gyöngye. Olaszországi turisztikai, utazási ismertető prospektus, számos szövegközi képpel és egészoldalas, színes képtáblával illusztrálva, 52 p. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.
14652.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Hotel Mlini, Mlini - Dubrovnik, német nyelvű idegenforgalmi prospektus, fekete-fehér fotókkal, térképpel,
14653.

Rufpreis:
1 600 HUF

1939-1942 Diárium III. (XII.) évfolyamának 3 db száma (6., 7., 8. sz.) + Diárium karácsonyi árjegyzéke a Magyar Könyvbarátok számára. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, vegyes állapotban.
14654.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF