Drucksachen

Zahl der Lose: 358

1932 Revue des Monats német nyelvű magazin 2 db száma (6. Jahrgang Nr. 4., 9.), számos fekete-fehér fotóval, köztük aktokkal, Angelo (Funk Pál) fotóművész felvételeivel, stb., sérült borítóval
14631.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal.
14632.

Rufpreis:
6 000 HUF

1933 Gloria Laboris 1883-1933 A Globus nyomda képes jubileumi füzete fém hatású borítóval 19x12 cm
14633.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes nyomtatvány és folyóirat tétel, közte a Turán folyóirat 2 száma (1937-38), Diárium 1933 1-2. sz., Magyarok. Szerk. Juhász Gyula 1946. jan., Magyar Kisebbség. Szerk.: Jakabffy Elemér-Willer József, Lugos, 1940. X. 1., Magyar Szemle Szerk.: Szekfű Gyula, 1928. március...stb. Összesen 8 db.
14634.

Rufpreis:
1 000 HUF

1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
14635.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1934 Chalet Bungalow Camps in the Canadian Rockies, Canadian Pacific, képes kanadai utazási, turisztikai ismertető, angol nyelvű, 16 p., a címlapon kis szakadás és folt
14636.

Rufpreis:
2 000 HUF

1934 Magyar Kultúra társadalmi és tudományos folyóirat 12 db száma, XXI. évf. 13-24. sz. (II. fél évfolyam), 1934. júl. 5. - dec. 20., szerk.: Bangha Béla. Vegyes állapotban, helyenként sérült, foltos.
14637.

Rufpreis:
1 800 HUF

1935 Bp., OKI menükártya
14638.

1935 Bp., OKI menükártya

Rufpreis:
1 800 HUF

14639.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza Bp., 1935-36. évi őszi és téli divat katalógus, jegyzetfüzet, (10)+46 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötésben, sok ceruzás bejegyzéssel, az utolsó lap hiányos
14640.

Rufpreis:
1 200 HUF

1936 La conferéncia economica do Imperio colonial portugés kihajtható képes leporelló
14641.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1936 Radioaltonometer nach Dr. Berencsy, német nyelvű ismertető prospektus, foltos borítóval
14642.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF