1932 Revue des Monats német nyelvű magazin 2 db száma (6. Jahrgang Nr. 4., 9.), számos fekete-fehér fotóval, köztük aktokkal, Angelo (Funk Pál) fotóművész felvételeivel, stb., sérült borítóval
Vegyes nyomtatvány és folyóirat tétel, közte a Turán folyóirat 2 száma (1937-38), Diárium 1933 1-2. sz., Magyarok. Szerk. Juhász Gyula 1946. jan., Magyar Kisebbség. Szerk.: Jakabffy Elemér-Willer József, Lugos, 1940. X. 1., Magyar Szemle Szerk.: Szekfű Gyula, 1928. március...stb. Összesen 8 db.
1934 Chalet Bungalow Camps in the Canadian Rockies, Canadian Pacific, képes kanadai utazási, turisztikai ismertető, angol nyelvű, 16 p., a címlapon kis szakadás és folt
1934 Magyar Kultúra társadalmi és tudományos folyóirat 12 db száma, XXI. évf. 13-24. sz. (II. fél évfolyam), 1934. júl. 5. - dec. 20., szerk.: Bangha Béla. Vegyes állapotban, helyenként sérült, foltos.
1935 Kraszner Lajos szövet, bélésáru és szabókellékek nagyáruháza Bp., 1935-36. évi őszi és téli divat katalógus, jegyzetfüzet, (10)+46 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötésben, sok ceruzás bejegyzéssel, az utolsó lap hiányos