Drucksachen

Zahl der Lose: 358

1944 Göbbels dr. német birodalmi miniszter, a totális harcbavetés teljhatalmú birodalmi megbízottjának a nagynémet birodalmi rádióban 1944. július 26-án tartott beszéde. (A Stauffenberg merénylet után) 24p. Volt könyvtári példány.
14679.

Rufpreis:
6 000 HUF
18

cca 1944 Életem tükre, összeáll.: dr. Bikkal Dénes, 96 p., egészvászon-kötésben, néhány bejegyzéssel
14680.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1946 Szabad Nép újság szórványszámai egybe kötve
14681.

Rufpreis:
1 000 HUF

1946 Dózsa Népe, a Földmunkások és Kisbirtokosok Országos Szövetsége lapja, II. évf. 11. sz., 1946. márc. 24., szerk.: Hunya István, Badari László. Bp., Athenaeum-ny., 4 p. Kis szakadással. Ritka újság.
14682.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947 Újjáépítési állami sorsjáték játékterve 3 db reklám nyomtatvány
14683.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Mézfogalmi Nemzeti Vállalat árjegyzéke, 15p
14684.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1947-1948 Új Magyarország c. újság 2 db száma (III. évf. 4. sz., IV. évf. 1. sz.), sérült
14685.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947-1948 Tér és forma építőművészeti folyóirat 2 db száma (1947/12., 1948/2.), gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval
14686.

Rufpreis:
1 000 HUF

1947 Március 15 c. újság I. évf. 21. száma, 1947. aug. 29., 16 p., sérült
14687.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948 Bp., Meghívó a Magyar József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közgazdász Hallgatók Egyesülete által rendezett jubileumi álarcos közgazdász jelmezbálra, díszes zsinórfűzött papírkötésben, eredeti (sérült) fejléces borítékban
14688.

Rufpreis:
1 800 HUF

1948 Irodalmi Diáknaptár, szerk.: Benedek Marcell. Bp., Magyar Művészeti Tanács (Független-ny.), 117+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé koszos borítóval.
14689.

Rufpreis:
1 400 HUF

1948 Magyar Nap politikai napilap aug. 5. lapszáma, lapszélei szakadásokkal, kisebb folttal
14690.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF