1944 Göbbels dr. német birodalmi miniszter, a totális harcbavetés teljhatalmú birodalmi megbízottjának a nagynémet birodalmi rádióban 1944. július 26-án tartott beszéde. (A Stauffenberg merénylet után) 24p. Volt könyvtári példány.
1946 Dózsa Népe, a Földmunkások és Kisbirtokosok Országos Szövetsége lapja, II. évf. 11. sz., 1946. márc. 24., szerk.: Hunya István, Badari László. Bp., Athenaeum-ny., 4 p. Kis szakadással. Ritka újság.
1947-1948 Tér és forma építőművészeti folyóirat 2 db száma (1947/12., 1948/2.), gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval
1948 Bp., Meghívó a Magyar József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közgazdász Hallgatók Egyesülete által rendezett jubileumi álarcos közgazdász jelmezbálra, díszes zsinórfűzött papírkötésben, eredeti (sérült) fejléces borítékban
1948 Irodalmi Diáknaptár, szerk.: Benedek Marcell. Bp., Magyar Művészeti Tanács (Független-ny.), 117+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé koszos borítóval.