Petten Sándor (1887-1942): Női portré 29x24cm. Vegyes technika, selyem... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Petten-Sandor-1887-1942-Noi-portre-29x24cm-Vegyes-technika-selyem-jelzett-uvegezett-dekor~II2627208
2627208
10272
417
Beschreibung: Petten Sándor (1887-1942): Női portré 29x24cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben,
: karap_norbert