Petten Sándor (1887-1942): Art Deco női portré 1924. 38x29cm. Vegyes t... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Petten-Sandor-1887-1942-Art-Deco-noi-portre-1924-38x29cm-Vegyes-technika-selyem-jelzett-C3~II2627203
2627203
10271
417
Beschreibung: Petten Sándor (1887-1942): Art Deco női portré 1924. 38x29cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben,
: karap_norbert