Anton Edler v. Springer: Handbuch für Officiere des Generalstabes (mit besonderer Rücksicht auf deren Dienst im Felde). IX. Auflage. Wien, 1897, Buchhandlung L. W. Seidel & Sohn, 402 p. + 12 t. (fekete-fehér ábrák). Német nyelven. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.