Szabó Miklós 3 műve, a szerző által DEDIKÁLT példány: "Éden." A települőszövetkezetek mintaképe. Bp., 1932., Stephaneum, foltos, 12+2 p. A mezőgazdasági termékek standardizálása. Különlenyomat. Bp.,1933,"Pátria", kissé szakadt címlappal, 24 p.; Szabó Miklós: Mezőgazdasági piac- és konjunktúrakutatás. Különlenyomat. [Bp.], 1935., "Mezőgazdasági Közlöny, kissé foltos, 153-170 p.
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi-ny. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Erdély László: Egy új szőlőbetegség "feketebélűség" a szőlő bélbetegsége. Tanulmány. Bp., 1939., Stádium, 79+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, foltos.
Vegyes trágyázással kapcsolatos tétel, 3 db: Faber Sándor: Trágyázás istállótrágyával, Az istállótrágya, Műtrágyázás. Bp., 1912., Pallas, az egyik borítón kis gyűrődéssel, 23; 20; 23 p.
Kusutány Tamás: Adatok a buzasikér és a buzalisztek ismertetéséhez. Különlenyomat. Bp., 1902., MTA, 187-231 p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval. + Faber Sándor: A gabonafélék termesztése. Bp., 1911., Pallas, szakadt, kissé sérült, 23 p.