17112.
Beendet 417. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Végh Gusztáv rajzaival. Bp., 1960, Minerva, 424 p. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült, viseltes állapotban, helyenként foltos, sérült lapokkal.