Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Bp., 1911 F... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~500010/Csikvacsarcsi-Balas-Sandorne-Magyar-haziasszonyok-konyve-Bp-1911-Fritz-Armin-Serult-g~II2625724
2625724
17078
417
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Bp., 1911 Fritz Ármin. Sérült gerincű, kopott félvászon kötésben.
: karap_norbert