17102.
Beendet 417. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1941 Penyigey M. Dénes: Adatok a vetési varjak XVIII. századvégi és XIX. századeleji telepes fészkeléseihez és kártételeihez Debrecen Sz. Kir. Város levéltárából. Különlenyomat. Debrecen, 1941., "Debreceni Szemle", 4 p.