Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Minden gyermek megváltó" egyoldalas bronz emlékérem (32mm) T:1-
30849.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ifjú Népművész" Br emlékérem (97mm) T:1- patina
30850.

Rufpreis:
6 000 HUF

30851.

Rufpreis:
6 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:2,2- patina, ph, karc
30852.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) ~1985. "Budapesti Állatorvostudományi Egyetem" öntött Br emlékérem. "1787 - UNIVERSITAS SCIENTIARUM VETERINARIARUM - BUDAPEST" (91mm) T:1- patina / Hungary ~1985. "University of Veterinary Science, Budapest" Br cast commemorative medallion. Sign: Walter Madarassy (91mm) C:AU patina
30853.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:1-
30854.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1980. "Dr. Helvey Tivadar / Törzsgárdatagságért" Br emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozás (86mm) T:2
30855.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Murányi Gyula (1881-1920) ~1913. "Dr. Incze Henrik" Br emlékérem (41,13g/45,5mm) T:1-,2 kis fo. / Hungary ~1913. "Henrik Incze, Dr." Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (41,13g/45,5mm) C:AU,XF small spots HP 3681.
30856.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy István János (1938-) DN "Köszönet a munkával töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (100mm) T:1-
30857.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy István János (1938-) DN "A munkában töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1-
30858.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy István János (1938-) DN "Az olvasó munkásért" Br emlékérem (96mm) T:2
30859.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nemes József (1926-1977) 1971. "Várakozó" egyoldalas Br emlékérem (80mm) fatáblán (155x22mm) T:1 Hungary 1971. "Waiting man" one-sided Br commemorative medallion (80mm) on wooden table. Szign.: József Nemes (155x22mm) C:UNC
30860.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF