Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 276
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578986
30849
413
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Minden gyermek megváltó" egyoldalas bronz emlékérem (32mm) T:1- 2580016
30850
413
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ifjú Népművész" Br emlékérem (97mm) T:1- patina 2580005
30851
413
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ifjú Népművész" Br emlékérem (97mm) T:1- patina
2583039
30852
413
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:2,2- patina, ph, karc 2577480
30853
413
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) ~1985. "Budapesti Állatorvostudományi Egyetem" öntött Br emlékérem. "1787 - UNIVERSITAS SCIENTIARUM VETERINARIARUM - BUDAPEST" (91mm) T:1- patina / Hungary ~1985. "University of Veterinary Science, Budapest" Br cast commemorative medallion. Sign: Walter Madarassy (91mm) C:AU patina 2525886
30854
413
Numismatik
Marosits István (1943-) 1998. "Giacomo Puccini 1858-1924" Br emlékplakett vékony bőr talapzaton (130mm) T:1-
2289641
30855
413
4800
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1980. "Dr. Helvey Tivadar / Törzsgárdatagságért" Br emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozás (86mm) T:2
2146247
30856
413
Numismatik
Murányi Gyula (1881-1920) ~1913. "Dr. Incze Henrik" Br emlékérem (41,13g/45,5mm) T:1-,2 kis fo. / Hungary ~1913. "Henrik Incze, Dr." Br commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (41,13g/45,5mm) C:AU,XF small spots HP 3681.
2500848
30857
413
Numismatik
Nagy István János (1938-) DN "Köszönet a munkával töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (100mm) T:1-
2500851
30858
413
Numismatik
Nagy István János (1938-) DN "A munkában töltött évekért" egyoldalas, öntött Br plakett (102mm) T:1-
2279760
30859
413
4200
Numismatik
Nagy István János (1938-) DN "Az olvasó munkásért" Br emlékérem (96mm) T:2
2477869
30860
413
Numismatik
Nemes József (1926-1977) 1971. "Várakozó" egyoldalas Br emlékérem (80mm) fatáblán (155x22mm) T:1 Hungary 1971. "Waiting man" one-sided Br commemorative medallion (80mm) on wooden table. Szign.: József Nemes (155x22mm) C:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF