https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gyeney Judit (1942- ) DN "Pro Esperanto / Magyar Eszperantó Szövetség" öntött Br emlékérem (100mm) T:2
1
30813.

Gyeney Judit (1942- ) DN "Pro Esperanto / Magyar Eszperantó Szövetség" öntött Br emlékérem (100mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem eredeti dísztokban (82mm) T:2 kis patina, ph, a dobozon foltok
1
30814.

H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem eredeti dísztokban (82mm) T:2 kis patina, ph, a dobozon foltok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina
1
30815.

Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:1-
1
30816.

Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini (1858-1924) születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött Br plakett (98mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.
1
30817.

Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina
1
30818.

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Janzer Frigyes (1939-) 1976. "Tétény Promontor Művészeti Napok" Br érem (85mm) T:2
1
30819.

Janzer Frigyes (1939-) 1976. "Tétény Promontor Művészeti Napok" Br érem (85mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kalmár Márton (1946-) DN "Csongrád megye jó tanulója jó sportolója" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (95mm) T:1-
1
30820.

Kalmár Márton (1946-) DN "Csongrád megye jó tanulója jó sportolója" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (95mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SP1
1
30821.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SP1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss György (1943-2016) 1978. "A Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség Kiváló Propagandistájának 1978." Br emlékérem (76mm) T:2
1
30822.

Kiss György (1943-2016) 1978. "A Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség Kiváló Propagandistájának 1978." Br emlékérem (76mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss György (1943-) 1987. "Hung Art Expo" Br érem (59mm) T:2
1
30823.

Kiss György (1943-) 1987. "Hung Art Expo" Br érem (59mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1
1
30824.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse