https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:2 Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF Cs. M. 1065.
1
30825.

Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:2 Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF Cs. M. 1065.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br érem eredeti tokban (96mm) T:1- helyenként kis patina
1
30826.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Salgótarján Város Tanácsától" Br érem eredeti tokban (96mm) T:1- helyenként kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Sándor (1925-1999) DN. "MÉE / Körösfő Református Templom" Ag (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) felületi karc Adamo BP27
1
30827.

Kiss Sándor (1925-1999) DN. "MÉE / Körösfő Református Templom" Ag (35,69g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) felületi karc Adamo BP27

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2 Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF
1
30828.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" kétoldalas Br emlékérem eredeti tokban (111mm) T:2 Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" two-sided Br commemorative medal in original case. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) "Jubileumi Kulturális Hetek Szolnok 1975 / 900 éves Szolnok" Br plakett (72x124mm) T:1-
1
30829.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) "Jubileumi Kulturális Hetek Szolnok 1975 / 900 éves Szolnok" Br plakett (72x124mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br díjplakett, szignó nélkül (79x115mm) T:2
1
30830.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br díjplakett, szignó nélkül (79x115mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "II. Rákóczi" egyoldalas Sn emlékérem (221g/~85mm) T:2 / Hungary ND "Francis II Rákóczi" one-sided Sn medallion. Sign: Gyula Kiss Kovács (221g/~85mm) C:XF
1
30831.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "II. Rákóczi" egyoldalas Sn emlékérem (221g/~85mm) T:2 / Hungary ND "Francis II Rákóczi" one-sided Sn medallion. Sign: Gyula Kiss Kovács (221g/~85mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Nagy András (1930-1997) ~1970. "Kossuth Könyvkiadó / Kiváló Terjesztő" fém emlékérem eredeti díszdobozban (50mm) T:1-
1
30832.

Kiss Nagy András (1930-1997) ~1970. "Kossuth Könyvkiadó / Kiváló Terjesztő" fém emlékérem eredeti díszdobozban (50mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Konyorcsik János (1926-2010) 1982. Budapesti Műszaki Egyetem 1782-1982 / Központi Oktatási Egységek" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (40mm) T:1- kis ph, karc
1
30833.

Konyorcsik János (1926-2010) 1982. Budapesti Műszaki Egyetem 1782-1982 / Központi Oktatási Egységek" ezüstözött Br emlékérem eredeti tokban (40mm) T:1- kis ph, karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovács Dezső (1921-2004) DN "43. Állami Építőipari Vállalat" Br emlékérem (70mm) T:2
1
30834.

Kovács Dezső (1921-2004) DN "43. Állami Építőipari Vállalat" Br emlékérem (70mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kutas Ágnes (1966-) 1985. "Nemzetközi Szépség Divatrevü - Budapest" öntött Br emlékérem, eredeti tokban (84mm) T:1-
1
30835.

Kutas Ágnes (1966-) 1985. "Nemzetközi Szépség Divatrevü - Budapest" öntött Br emlékérem, eredeti tokban (84mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1- patina
1
30836.

Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse