Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 276
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578761
30969
413
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1984. "Academia Numismatica I - Keszthely 1984" kerámia plakett, lepattanásokkal, hátlapon "100" jelzéssel, sorszám(?) (69mm) T:2 2576813
30970
413
Numismatik
1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" ezüstözött Br és Br emlékérem, mindkettő plombált ÁPV tokban (egyik sérült) (2xklf) (42,5mm) T:1- 2583081
30971
413
Numismatik
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban T:1- 2576818
30972
413
Numismatik
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban (2x) T:1- (eredetileg PP) fo.
2578774
30973
413
Numismatik
1985. "Fiatalok Fóruma - Kecskemét 1985" mázas kerámiaplakett (126x59mm) T:1-
2500859
30974
413
3400
Numismatik
1985. "A Felszabadulás 40. évfordulójára" egyoldalas öntött bronz plakett (96mm) T:2 kis ph.
2556715
30975
413
Numismatik
1985. "Vasmegyei Ifjusági Autószerelő Verseny 1985" kerámia plakett (105mm) + DN "Zalavolán Zalaegerszeg" kerámia plakett (105mm) + Ligeti Erika (1934-2004) DN Dekoratív pecsét formájú kerámia plakett zsinórral (102mm) T:2,2- 2578752
30976
413
Numismatik
1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés - Nyíregyháza - Szabolcs vezér" jelzett, Hollóházi porcelán plakett (62mm) T:1- hátlapon lepattanás 2560917
30977
413
Numismatik
1987. "Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina
2513285
30978
413
Numismatik
1989. "Nagy Imre / 1958. június 16. 1989" egyoldalas, öntött bronz plakett (70x66mm) T:2
2426417
30979
413
44000
Numismatik
2309169
30980
413
Numismatik
1993. "Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége - 1918-1993 / Szívembe hordom én a lángot, - szívembe hordom a napot, - Óh gyújtsatok rokon világot, - Én látok; ti is lássatok! - Reviczky Gy." öntött Br emlékérem. Szign.: MI (77mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF