Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

1984. "Academia Numismatica I - Keszthely 1984" kerámia plakett, lepattanásokkal, hátlapon "100" jelzéssel, sorszám(?) (69mm) T:2
30969.

Rufpreis:
1 200 HUF

1984. "Szécsény mezővárosi rangra emelése emlékére 1334-1984 / Károly Róbert" ezüstözött Br és Br emlékérem, mindkettő plombált ÁPV tokban (egyik sérült) (2xklf) (42,5mm) T:1-
30970.

Rufpreis:
2 000 HUF

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban T:1-
30971.

Rufpreis:
800 HUF

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem, plombált, sérült ÁPV tokban (2x) T:1- (eredetileg PP) fo.
30972.

Rufpreis:
1 600 HUF

1985. "Fiatalok Fóruma - Kecskemét 1985" mázas kerámiaplakett (126x59mm) T:1-
30973.

Rufpreis:
1 200 HUF

1985. "A Felszabadulás 40. évfordulójára" egyoldalas öntött bronz plakett (96mm) T:2 kis ph.
30974.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1985. "Vasmegyei Ifjusági Autószerelő Verseny 1985" kerámia plakett (105mm) + DN "Zalavolán Zalaegerszeg" kerámia plakett (105mm) + Ligeti Erika (1934-2004) DN Dekoratív pecsét formájú kerámia plakett zsinórral (102mm) T:2,2-
30975.

Rufpreis:
1 800 HUF

1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés - Nyíregyháza - Szabolcs vezér" jelzett, Hollóházi porcelán plakett (62mm) T:1- hátlapon lepattanás
30976.

Rufpreis:
1 200 HUF

1987. "Landler J. MÁV Jármű jav. üzem / Központi Kormányszelep Javító 1964-1987. - 500.000" öntött Br emlékérem (80mm) T:2 patina
30977.

Rufpreis:
3 000 HUF

1989. "Nagy Imre / 1958. június 16. 1989" egyoldalas, öntött bronz plakett (70x66mm) T:2
30978.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

30979.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

1993. "Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége - 1918-1993 / Szívembe hordom én a lángot, - szívembe hordom a napot, - Óh gyújtsatok rokon világot, - Én látok; ti is lássatok! - Reviczky Gy." öntött Br emlékérem. Szign.: MI (77mm) T:1-
30980.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF