Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

DN "20 éves bányászmentő szolgálatért" kétoldalas, aranyozott fém érdemérem (70mm) T:2
31005.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

DN III. Béla esztergomi pecsétnyomójának bronz emlékplakettje "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS" füllel (~68mm) T:1-
31006.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Boromisza Tibor emlékérem / Hortobágyi alkotótáborért" Br emlékérem (107mm) T:1-
31007.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Graboplast emlékérem / Kiváló munkáért" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31008.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Kórházakért - Hadifoglyokért - Tüdőbetegekért - SAS (Siess-Adj-Segíts)" egyoldalas, öntött bronz plakett (149mm) T:1-
31009.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

DN "Nemcsák Jazz Klub Szigetszentmiklós" Br plakett. Szign.: ? (87x61mm) T:1-
31010.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Balassagyarmat" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), mindhárom plombált ÁPV tokban (egyik sérült) (~24g/0.835/32mm) T:1- patina
31011.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

DN "Salgótarján" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), 2db plombált ÁPV tokban (~24g/0.835/32mm) T:1- patina
31012.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

DN "Hollókő" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), mindhárom plombált ÁPV tokban (~19g/0.640/32mm) T:1- patina
31013.

Rufpreis:
6 000 HUF

DN "Bartók Béla" egyoldalas kerámia plakett (69mm) T:1-
31014.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

DN "Polgári Nemzetbiztonsági Szolgálatok - 20 év / Nemzetbiztonságért" jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,12g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina
31015.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "20 éves a Miskolci Kertabarát Mozgalom - Alkotó Együttműködésért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1-
31016.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF