Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 276
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576255
31005
413
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "20 éves bányászmentő szolgálatért" kétoldalas, aranyozott fém érdemérem (70mm) T:2 2583477
31006
413
Numismatik
DN III. Béla esztergomi pecsétnyomójának bronz emlékplakettje "SIGILLUM LATINORUM CIVITATIS STRIGONIENSIS" füllel (~68mm) T:1-
2299106
31007
413
Numismatik
DN "Boromisza Tibor emlékérem / Hortobágyi alkotótáborért" Br emlékérem (107mm) T:1-
2531066
31008
413
Numismatik
DN "Graboplast emlékérem / Kiváló munkáért" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2516889
31009
413
Numismatik
DN "Kórházakért - Hadifoglyokért - Tüdőbetegekért - SAS (Siess-Adj-Segíts)" egyoldalas, öntött bronz plakett (149mm) T:1-
2576283
31010
413
Numismatik
DN "Nemcsák Jazz Klub Szigetszentmiklós" Br plakett. Szign.: ? (87x61mm) T:1- 2576434
31011
413
6500
Numismatik
DN "Balassagyarmat" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), mindhárom plombált ÁPV tokban (egyik sérült) (~24g/0.835/32mm) T:1- patina 2576421
31012
413
6500
Numismatik
DN "Salgótarján" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), 2db plombált ÁPV tokban (~24g/0.835/32mm) T:1- patina 2576430
31013
413
Numismatik
DN "Hollókő" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), mindhárom plombált ÁPV tokban (~19g/0.640/32mm) T:1- patina 2579950
31014
413
Numismatik
DN "Bartók Béla" egyoldalas kerámia plakett (69mm) T:1- 2581926
31015
413
Numismatik
DN "Polgári Nemzetbiztonsági Szolgálatok - 20 év / Nemzetbiztonságért" jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,12g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina 2500879
31016
413
Numismatik
DN "20 éves a Miskolci Kertabarát Mozgalom - Alkotó Együttműködésért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF