Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

1974. "Budapest / Budapest Nemzetközi Tornászbajnoksága 1974. Nyujtó I." aranyozott Br emlékérem (70mm) előlapján a Parlament, hátulján gravírozott felirat, eredeti tokban T:2 kis peremhibák, kis patina
30945.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gömbös László (1926-2010) 1975. "Ifjúsági Klubok Vetélkedője a 30 éves Ifj. Mozgalom történetéből Debrecen 1975" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán két csavarmenettel rögzítéshez (229x132mm) T:2 kis patina
30946.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gömbös László (1926-2010) 1975. "Fényes Szelek Ifjúsági Klubok Vetélkedője - Debrecen 1975" egyoldalas, öntött bronz plakett (150mm) T:1-
30947.

Rufpreis:
5 000 HUF

1976. "25 éves az Olajmérnökképzés Sopron-Miskolc 1951-1976 NME-OMBKE" ezüstpatinázott plakett, eredeti dísztokban (43x80mm) T:1-
30948.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

1976 "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete VII. Vándorgyűlése Pécs - Mohács" egyoldalas aranyozott porcelán plakett díszdobozban (88,5mm) T:1
30949.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1977. "A kőbányai Szocialista Brigádok Parkja építésének emlékére MCMLXXVII" egyoldalas kerámia plakett tokban (69x110mm) T:1-
30950.

Rufpreis:
1 000 HUF

1978. "Balatoni Úttörővárosért - Zánka 1978" egyoldalas Br plakett "H.J." szignóval (95mm) T:1 kis patina
30951.

Rufpreis:
2 000 HUF

1978. "Debrecen / Hortobágytól Sárrétig" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (75mm) T:1-
30952.

Rufpreis:
3 000 HUF

1978. "Törzsgárda / 30 éves a Gyapjú és Textil Nyersanyagforgalmi Vállalat" Br emlékérem (63mm) T:2
30953.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" Br, ezüstpatinázott Br és jelzett Ag emlékérem (3xklf), mindhárom plombált ÁPV tokban (~19g/0.640/32mm) T:1- patina
30954.

Rufpreis:
6 000 HUF

1980. "Beton és Vasbetonipari Művek Nívódíja - Alapítva 1980" kétoldalas, öntött Br plakett (99mm) eredeti tokban T:1-
30955.

Rufpreis:
4 000 HUF

1980. "Az 1705-ös szécsényi országgyűlés emlékére - II. Rákóczi Ferenc / Forgách-kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" Br emlékérem plombált, sérült ÁPV tokban (32mm) + Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Salgótarján" kétoldalas Br emlékérem (32mm) + DN "ÜM. Öblösüveggyár Salgótarján / Kossuth Művelődési Ház 1906-1981" Br emlékérem (38mm) T:1-2
30956.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF