Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 276

Vincze Dénes (1914-1972) 1970. "KISZ - Védnökségeink Jubileumi Éve" Br plakett (79mm) eredeti tokban T:1- kis patina, a peremen pár fehér folt
30909.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vígh Tamás (1926-2010) 2005. "József Attila-díj" bronz plakett, eredeti dísztokban (80mm) T:1- Hungary 2005. "József Attila-díj" Literature Award, bronze plaque, in original display case. Sign.: Tamás Vígh (80mm) C:AU
30910.

Rufpreis:
12 000 HUF
20

Zutt Richárd (1887-1938) 1916. A Debreceni Egyetem öntött bronz sapkajelvénye, hátoldalán négy darab, felvarrást segítő füllel "DEBRECZENI M. KIR. TUDOMÁNYEGYETEM", szignó nélkül (45,5mm) T:2
30911.

Rufpreis:
12 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,23g/20mm) + 1867A "Erzsébet koronázása Budán" Ag zseton. "ERZSÉBET AVSZTRIAI CSÁSZÁRNÉ / BOLDOGÍTÓ CSILLAGZAT ÖRÖMÁRJAI KÖZT - MAGYAR KIRÁLYNÉVÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,23g/20mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (3,23g/20mm) + 1867A "Coronation of Elizabeth in Buda" Ag jeton (3,23g/20mm) C:XF,VF
30912.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Br koronázási zseton. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY" (31mm) T:2- patina, ph.
30913.

Rufpreis:
8 000 HUF

1896. "Magyarország ezeréves fenállása emlékére / 896-1896 Milleniumi emlék" sárgaréz emlékérem (27mm) T:2 ph.
30914.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1896. "Milleniumi emlék / Ferenc József" Br emlékérem füllel, szalag nélkül (30mm) T:2-,3
30915.

Rufpreis:
1 600 HUF

1896. "Magyarország ezer éves fenállása emlékére / 896-1896 Milleniumi emlék" Cu emlékérem füllel (27mm) T:2 patina
30916.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Az Országos Magyar Bányász és Kohász Egyesület közgyűlése Körmöcbányán 1909. szeptember 19)" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem, füllel (25mm) T:AU,XF Hungary 1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Summit Meeting of the Hungarian National Miners and Metallurgist Association in Kremnitz 19th September 1909)" gilt bronze commemorative medallion with ear (25mm) C:AU,XF
30917.

1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Az Országos Magyar Bányász és Kohász Egyesület közgyűlése Körmöcbányán 1909. szeptember 19)" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem, füllel (25mm) T:AU,XF
Hungary 1909. "AZ ORSZ MAGY BÁNY ÉS KOHÁSZ EGYESÜLET KÖZGYŰLÉSE KÖRMÖCBÁNYÁN 1909 SEPT 19 (Summit Meeting of the Hungarian National Miners and Metallurgist Association in Kremnitz 19th September 1909)" gilt bronze commemorative medallion with ear (25mm) C:AU,XF

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

~1933. "A Tiszai Ág. Hitv. Ev. Egyházkerület Jogakadémiája - Miskolc / 1933. V. 25. I." aranyozott Br díjérem füllel. Szign.: Szabó J. (40mm) T:2 patina, ph
30918.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

1937. "Magyar Műkedvelők Egyesületének Országos Szövetsége / Földes Károlynak 1927-1937" Br emlékérem (40x40mm) T:2,2-
30919.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938. "Madarász Pál / Érettségink emlékére 1908-1938" Br emlékplakett (75mm) T:2,2- több ph.
30920.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF