Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 63

Szűz Mária, patinázott bronz, ónix és bronz talapzaton, kopottt, jelzés nélkül, m: 27cm
11711.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
10

Fém katona bárddal, kopott, jelzés nélkül, m:26cm
11712.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fém katona, fa talapzaton, kopott, jelzés nélkül, m:22cm
11713.

Rufpreis:
6 000 HUF

Keleti bronz szobor, sérülésekkel, jelzés nélkül, m:23,5cm
11714.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pipázó férfi. Faragott fa szobor. Festett, jelzés nélkül. 34 cm
11715.

Rufpreis:
4 000 HUF

The Leonardo Collection, Louis Armstrong figura, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm
11716.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Csinovnyik, faragott fa, talpán kis sérüléssel, m: 20 cm
11717.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Jelzés nélkül: Cipészinas, faragott fa, talapzatán német nyelvű felirattal ("Weissenfels am Saalestrand ist als Schusterstadt bekannt"), kopásnyomokkal, m: 34,5 cm
11718.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

ifj. Kurbel József (?): Szűz Mária. Faragott fa, réz, jelzés nélkül. Falra akasztható, repedésekkel, 47x33 cm
11719.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Teniszező, hegesztett fém, fa talapzaton, m: 42,5 cm
11720.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Napoleon Bonaparte, réz, ónix, jelzés nélkül, az oszlop kissé sérült, m: 16 cm
11721.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
21

Holland lány figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 5,5cm
11722.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF