Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575807
11711
413
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Szűz Mária, patinázott bronz, ónix és bronz talapzaton, kopottt, jelzés nélkül, m: 27cm 2575945
11712
413
Fém katona bárddal, kopott, jelzés nélkül, m:26cm 2575944
11713
413
Fém katona, fa talapzaton, kopott, jelzés nélkül, m:22cm 2575942
11714
413
Keleti bronz szobor, sérülésekkel, jelzés nélkül, m:23,5cm
2576161
11715
413
Pipázó férfi. Faragott fa szobor. Festett, jelzés nélkül. 34 cm 2577238
11716
413
The Leonardo Collection, Louis Armstrong figura, jelzett, minimális kopással, m: 23 cm 2577754
11717
413
4600
Jelzés nélkül: Csinovnyik, faragott fa, talpán kis sérüléssel, m: 20 cm 2577765
11718
413
4600
Jelzés nélkül: Cipészinas, faragott fa, talapzatán német nyelvű felirattal ("Weissenfels am Saalestrand ist als Schusterstadt bekannt"), kopásnyomokkal, m: 34,5 cm
2580462
11719
413
ifj. Kurbel József (?): Szűz Mária. Faragott fa, réz, jelzés nélkül. Falra akasztható, repedésekkel, 47x33 cm 2582490
11720
413
Jelzés nélkül: Teniszező, hegesztett fém, fa talapzaton, m: 42,5 cm 2582499
11721
413
Napoleon Bonaparte, réz, ónix, jelzés nélkül, az oszlop kissé sérült, m: 16 cm 2581911
11722
413
Holland lány figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 5,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF