Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 63

Szenegáli afrikai faragott fa figura, m:28,5cm
11699.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fekete Géza (1906-1976): Teknőfaragó. Terrakotta, jelzett, hibátlan. 28 cm
11700.

Rufpreis:
5 000 HUF

Id. Marosán László: Női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:24cm
11701.

Rufpreis:
12 000 HUF

Id. Marosán László: Női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:16cm
11702.

Rufpreis:
8 000 HUF

Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm
11703.

Rufpreis:
3 000 HUF

Titok jelzéssel: 20 éves a Kék Iskola 1979-99. Öntött, patinázott bronz, m:13cm
11704.

Rufpreis:
5 000 HUF

Afrikai faragott fa, fali maszk, kopásnyomokkal, 34x11cm
11705.

Rufpreis:
4 000 HUF

100 éves a Magyar Evezős Szövetség, bronz emlék, márvány talpon, m:17cm
11706.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bronz németjuhász figura, márvány talpon, jelzés nélkül, kopott, m:11,5cm
11707.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bronz munkás szobor, jelzés nélkül, kopott, m:18cm
11708.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bronz gitáros figura, fa talapzaton, kopott, jelzés nélkül, m:16cm
11709.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Obszidián faragott figura, jelzés nélkül, kopott, m:14cm
11710.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF