Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2581934
11699
413
Sculptures, statuettes, plaques
Szenegáli afrikai faragott fa figura, m:28,5cm
2576359
11700
413
Fekete Géza (1906-1976): Teknőfaragó. Terrakotta, jelzett, hibátlan. 28 cm 2580891
11701
413
Id. Marosán László: Női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:24cm 2580889
11702
413
Id. Marosán László: Női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m:16cm 2532531
11703
413
Afrikai faragott fa szobor, kis sérülésekkel, m: 39 cm
2579816
11704
413
Titok jelzéssel: 20 éves a Kék Iskola 1979-99. Öntött, patinázott bronz, m:13cm
2577169
11705
413
Afrikai faragott fa, fali maszk, kopásnyomokkal, 34x11cm
2574510
11706
413
100 éves a Magyar Evezős Szövetség, bronz emlék, márvány talpon, m:17cm
2574485
11707
413
Bronz németjuhász figura, márvány talpon, jelzés nélkül, kopott, m:11,5cm
2574483
11708
413
Bronz munkás szobor, jelzés nélkül, kopott, m:18cm
2574479
11709
413
Bronz gitáros figura, fa talapzaton, kopott, jelzés nélkül, m:16cm 2574476
11710
413
Obszidián faragott figura, jelzés nélkül, kopott, m:14cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF