Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2558823
11687
413
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül, kerámiafestő lány, festett gipsz, kopott, festés hibával m:25cm
2584204
11688
413
Lucchesi Faro: Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791), epoxi gyanta, kopott, m:23cm
2561239
11689
413
Faragott fa sas madár szobor 29 cm 2561263
11690
413
Fém sas madár szobor fa talapzaton 17 cm 2583280
11691
413
14000
Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Lenin büszt. Öntött bronz, kopásokkal, m:16cm
2583278
11692
413
Jelzés nélkül: Vlagyimir Iljics Lenin büszt. Öntött bronz, kopásokkal, m:16cm 2582289
11693
413
Afrikai faragott figura, m:19cm 2582073
11694
413
Pató Róza: Hokedlin ülő gyermek. Terrakotta, kopott, jelzett, m:15cm 2581897
11695
413
Tibeti démoni maszk, bronz, kövekkel ékítve, egy-két helyen kőhiány, kopás, 21x20cm 2581928
11696
413
Szenegáli afrikai faragott fa figura, m:18cm
2581930
11697
413
Kenyai afrikai faragott fa figura, m:32cm
2581932
11698
413
15000
Makonde afrikai törzs által faragott fa figura, hibátlan, m:28cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF