Tétel

Katalognummer:

14853.
Beendet 413. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Válaszúton. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Deanna Durbin, Kay Francis, Walter Pidgeon szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda, Bp. Universal Pictures. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("It's a date"), lithograph on paper, with damages, spotty.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert