Tétel

Katalognummer:

14852.
Beendet 413. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Szerető fia Péter. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943. Páger Antal, Bordy Bella, Somlay Artúr szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Írta: Szabó Sámuel, Fendrik Ferenc. Erdélyi-Kárpát Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Sérülésekkel, részben javított szakadásokkal, hiányokkal. Bánky filmjét 1943-ban, két héttel a bemutatója után levették a mozik műsoráról. Ritka! 98×31 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with tears and damages.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert