Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2576636
12180
413
Flea Market
2579737
12181
413
Flea Market
Ezüstözött réz keresztelő pohár. Kopott. 6,5 cm
2584476
12182
413
Flea Market
Tortalapát, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásokkal, h:27cm 2584481
12183
413
Flea Market
Tortalapát, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásokkal, h:27cm 2497790
12184
413
Flea Market
2577743
12185
413
Flea Market
1981 Vagonka Studénka, csehszlovák vasúti kocsi tábla, öntöttvas, rozsdás, sérült zománccal, 16,5x6,5 cm / Czechoslovakian railway coach sign, cast iron, rusted, 16.5x6.5 cm 2578744
12186
413
Flea Market
cca 1970-1980 Retró Állami Biztosító bőr diáktárca, kopott, 11x9 cm 2578940
12187
413
Flea Market
Szovjet gyártmányú fecskendők, 2 db, h: 11 cm x2
2584054
12188
413
Flea Market
Régi jegyzetfüzet, használatlan állapotban, 18x12,5 cm 2559103
12189
413
Flea Market
2 db dísz cipő rekeszzománc, kopott, 11cmcm
2547558
12190
413
4800
Flea Market
Royal county of berkshire POLO CLUB reprezentációs ajándék benzines öngyújtó és cigarettatárca, díszdobozban. 2015 Németország. Az öngyújtó működik. 2547564
12191
413
Flea Market
12 db porcelán és fém gyűszű, fali polc tartóval. 18x11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF