Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574513
12152
413
Flea Market
Ezüstözött alpakka tortalapát, kopott, jelzett, h:30 cm 2574527
12153
413
Flea Market
Ezüstözött alpakka kenyeres tálka, kopott, jelzés nélkül, 26x17cm
2577946
12154
413
Flea Market
Mini keleti paraván, nyomat, dobozban, 23x47cm 2574772
12155
413
Flea Market
Braun alig használt elektromos borotva, eredeti dobozában, működik, 15x11x5cm
2574500
12156
413
Flea Market
Vegyes fém késbakpok, részben jelzett, h: cca. 9cm 2574517
12157
413
Flea Market
2db ezüstözött alpakka kehely, kopott, jelzés nélkül, m:8-10cm 2582813
12158
413
Flea Market
3 db hexagon alakú fém kosár, jelzés nélkül, kopott, d:8-9-10cm 2582920
12159
413
Flea Market
Ón mini korsó és pohár, jelzett, hibátlan, m: 8-10cm 2582318
12160
413
Flea Market
Őzlábas levélbontó, bőr tokban. h:27cm 2581772
12161
413
Flea Market
Tropica túlélőkés, műanyag markolattal, övre akasztható tokkal, kissé kopott, a markolatban lévő iránytű hibás, h: 28 cm 2577261
12162
413
Flea Market
Elefántos hímzett fali dísztárgy, üvegekkel és fém alátétekkel díszített, 26×77 cm
2580380
12163
413
Flea Market
Nagyméretű számológép, használt állapot, elem nélkül, nem kipróbált, eredeti dobozában, típus: Kadio KD-1048B
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF