Flohmarkt

Zahl der Lose: 566

Virágmintás vörösréz váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 32 cm
12056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alessi olasz design citromfacsaró, alumínium, jelzett, egyik lába sérült, javított, dobozában, m: 29 cm
12057.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Leinbrock's Ideal kávédaráló, fa és fém, rozsdás, helyenként lepattogott festékkel, kopásnyomokkal, m: 20 cm
12058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó pár. Fém, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, 23 cm
12059.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

cca 1940 Vegyes modellvasút tétel, rajuk MÁV és M. Posta jelzésekkel, benne mozdony, 4 db vasúti személykocsi, 2 db tehervagon, 2 db kocsi alj, valamint vasúti talpfák, sínek, közte hiányos is, 2 személyvagon teteje hiányzik és az egyik lejár, rozsdásak.
12060.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó pár. Fém, jelzett, Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
12061.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Design földgömb. Réz, fém, fa talapzaton, m: 51 cm
12062.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db régebbi fém doboz (fűszer, kávépor, dohány), kopottas állapotban, m: 11-19 cm
12063.

Rufpreis:
5 000 HUF

FŐBUHA (Fővárosi Bútor, Hangszer, Sportszer Kisker Vállalat) Bp. retró csomagolópapír, szél.: 1 m, h: kb. 10 m. Henger alakú, nagyméretű vászon tokban.
12064.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ipari fémtokos hőmérő, 3/4", 0-120°C, kopásnyomokkal, 29x14 cm
12065.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagyméretű tengeri sisakcsiga ház, 20x15,5x16,5 cm
12066.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zománcozott fém kuglófforma, a zománcon sérülésekkel, d: 22,5 cm, m: 10 cm
12067.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF