Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574927
12056
413
Flea Market
Virágmintás vörösréz váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 32 cm 2576557
12057
413
Flea Market
Alessi olasz design citromfacsaró, alumínium, jelzett, egyik lába sérült, javított, dobozában, m: 29 cm 2576805
12058
413
Flea Market
Leinbrock's Ideal kávédaráló, fa és fém, rozsdás, helyenként lepattogott festékkel, kopásnyomokkal, m: 20 cm
2577064
12059
413
Flea Market
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó pár. Fém, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, 23 cm 2581195
12060
413
24000
Flea Market
cca 1940 Vegyes modellvasút tétel, rajuk MÁV és M. Posta jelzésekkel, benne mozdony, 4 db vasúti személykocsi, 2 db tehervagon, 2 db kocsi alj, valamint vasúti talpfák, sínek, közte hiányos is, 2 személyvagon teteje hiányzik és az egyik lejár, rozsdásak. 2577066
12061
413
Flea Market
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó pár. Fém, jelzett, Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2577126
12062
413
Flea Market
Design földgömb. Réz, fém, fa talapzaton, m: 51 cm 2577229
12063
413
Flea Market
3 db régebbi fém doboz (fűszer, kávépor, dohány), kopottas állapotban, m: 11-19 cm
2577294
12064
413
Flea Market
FŐBUHA (Fővárosi Bútor, Hangszer, Sportszer Kisker Vállalat) Bp. retró csomagolópapír, szél.: 1 m, h: kb. 10 m. Henger alakú, nagyméretű vászon tokban.
2577345
12065
413
Flea Market
Ipari fémtokos hőmérő, 3/4", 0-120°C, kopásnyomokkal, 29x14 cm
2577654
12066
413
Flea Market
Nagyméretű tengeri sisakcsiga ház, 20x15,5x16,5 cm
2577954
12067
413
Flea Market
Zománcozott fém kuglófforma, a zománcon sérülésekkel, d: 22,5 cm, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF