Flohmarkt Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2578230
12068
413
Flea Market
Kis doboz bolha tétel, kulcstartók + 2 db régebbi olló 2578236
12069
413
Flea Market
Kis doboznyi vegyes írószer tétel 2578256
12070
413
Flea Market
Egy doboz vegyes bolha tétel, benne zománctáblák, telefonkártyák, stb. 2578383
12071
413
Flea Market
5 db csempére, kerámialapra festett kép, közte jelzettek, kis sérülésekkel, 4x4 cm - 10,5x8 cm + festett üvegdugó, kissé sérült, kopott, h: 6 cm 2578396
12072
413
Flea Market
3 db régi fémtárgy: kézi mérleg, Bunsen égő, óra inga, koruknak megfelelő állapotban 2580384
12073
413
Flea Market
Üzenetrögzító, használt állapot, nem kipróbált, használati utasítással, eredeti dobozában, típus: Premier PR255
2580410
12074
413
Flea Market
Szovjet gyártmányú súlykészlet, 10 mg - 500 g, csipesszel, eredeti bakelit dobozában, 16x8x8 cm 2580441
12075
413
Flea Market
5 db szeszfokoló, vegyes állapotban
2580446
12076
413
Flea Market
14 db kézzel festett fa húsvéti tojás, 5-7 cm 2580706
12077
413
Flea Market
Régi női aktfotó reprintje, kissé kopott, üvegezett fa keretben, külső méret: 26x20 cm
2581058
12078
413
Flea Market
4 db vegyes fémtárgy, kerámia: Prága figurális kerámia korsó, kis lepattanással, m: 17,5 cm + ukrán fém flaska, 0,75 l, m: 18,5 cm + indiai réz váza, kopott, m: 32 cm + krómozott fém váza, m: 17 cm
2581078
12079
413
Flea Market
Tejüveg testű petróleumlámpa, kézzel festett virágos mintával, üveggel, kisebb kopásnyomokkal, m: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF